1. ŽNL: GOŠK razbio Omiša za naslov prvaka Splitsko-dalmatinske županije

GOŠK iz Kaštel Gomilice nogometni je prvak Splitsko-dalmatinske županije
195874625_1693090780885217_6321248291632964809_nNK Mračaj

GOŠK iz Kaštel Gomilice nogometni je prvak Splitsko-dalmatinske županije nakon što su u derbiju pretposljednjeg kola potpuno nadigrali Omiš te slavili s visokih 6:0. Domaćini su već nakon 15 minuta igre imali velikih 2:0 pogocima Devića i Čubrila. Posao GOŠK-u olakšao je i vratar gostiju koji pred kraj poluvremena dobiva crveni karton i ostavlja Omišane s igračem manje kojeg domaćin koristi i u drugom poluvremenu postiže još četiri pogotka (Zec, Vučemilović Alegić, Vranješ i Conor Simpson) za veliko slavlje na terenu i oko njega.

U ostalim susretima visoke pobjede od 5:0 ostvarili su Omladinac na gostovanju kod Vinjana, Mladost u gostima protiv Poljičanina i Imotski koji je na domaćem terenu svladao Postire Sardi. Jadran KS je s 2:0 svladao Mračaja dok su Orkan i Val podijelili bodove.

REZULTATI:

Jadran KS – Mračaj 2:0, GOŠK – Omiš 6:0, Poljičanin – Mladost 0:5, Vinjani – Omladinac 0:5, Orkan – Val 1:1, Imotski – Postira Sardi 5:0