1. ŽNL: Uvjerljive pobjede Mladosti (P) i Postira

nogometna-lopta-640×427

Odigrane su i preostale dvije utakmice 1. kola 1. Županijske lige u kojima su uvjerljive pobjede upisali Mladost Proložac i Postira.

Mladost je na domaćem terenu s uvjerljivih 5:1 svladala Jadran iz Kaštel Sućurca. Domaćin je pitanje pobjednika riješio već u prvom poluvremenu u kojem su pogodcima Lončara, Metera i Milinovića otišli na visokih 3:0. Tračak nade za goste ukazao se pogotkom Ratkovića na samom početku drugog poluvremena za 3:1, ali raspoloženi Tolić ubrzo vraća prednost Mladosti na tri pogotka, da bi konačnih 5:1 postavio Tolić.

Uvjerljivu su na domaćem terenu slavile i Postire protiv Vinjana Donjih. Golove za uvjerljivih 3:0 postigli su Eterovic i dvostruki strijelac Matulic.