3. NL JUG: Split kod susjedne Sloge, Kamen mora do pobjede!

Aračić traži rješenje i stoga mu je današnja utakmica s Hrvatskim vitezom za stabilnost i mir kluba jako važna
Najava Kamen – Hrv vitez – 021 portal

Proteklog proljeća i protekle sezone u 23.kolu podijelili su bodove nakon svega 16 minuta igre. Barbića je tada načeo uvijek u napadu neugodni Torbarina, da bi Mikulić izjednačio u 16.minuti i odlučio konačan rezultat 1:1.

Kamen je sa Šušnjarom do tog susreta bio neporažen četiri utakmice zaredom, klub je osjećao moć, no sada je nakon 7 mjeseci slika posve drukčija. Šušnjara više nije na klupi, a ni Kamen više nije onako moćan. Aračić traži rješenje i stoga mu je današnja utakmica s Hrvatskim vitezom za stabilnost i mir kluba jako važna. Kamen mora do pobjede. S gostima iz Posedarja Kamen u Ivanbegovini ima pozitivan konto. Za Crne bi bilo dobro da se on i nastavi, no ovog puta umjesto remija uzeti pobjedu.

Pored utakmice u Ivanbegovini od 15 sati igraju se i ostali susreti 10. kola 3. NL-jug: Neretva – Junak, Uskok – Neretvanac, Primorac (B) – Zmaj Makarska i GOŠK (D) – GOŠK Kaštela. U nedjelju kolo zatvaraju Sloga i Split te Uranija i Zadar (15 h).

TEKST I FOTO: DARKO LONČAR