Olmissum poražen u drugoj utakmici, break Dinamo uoči serije u Zagrebu

U drugom susretu finala doigravanja za futsal prvaka Hrvatske, Futsal Dinamo je u Omišu pobijedio Olmissum s 4-2 izjednačivši na 1-1 u seriji na tri pobjede.
Dinamo je poveo u 19. minuti golom Kristijana Postružina, no tri minute kasnije izjednačio je Nikola Pavić. Gosti su u 30. minuti stiglo do nove prednosti, a pogodak za 2-1 zabio je Kristijan Čekol. Domaćin je pritisnuo, ali je zagrebački sastav četiri minute prije kraja povećao prednost na 3-1. Bila je to brza kontra, lopta je došla na krilo do Čekola koji je ubacio pred gol, ali je Josip Jurlina nespretno skrenuo loptu u vlastitu mrežu.
Olmissum je potom povukao golmana kako bi imao igrača više u polju, što je iskoristio Mateo Mužar i dvije minute prije kraja sa svoje polovice zabio u praznu mrežu za 4-1. Nikola Pavić je 89 sekundi prije kraja svojim drugim golom postavio konačnih 4-2.
Treća utakmica na rasporedu je u petak, 26. svibnja u KC Dražen Petrović, a u Zagreb će biti i četvrti ogled u ponedjeljak, 29. svibnja.