Doček 2026. u samom centru grada

Vanna i Ante Cash za doček Nove 2026. u Imotskom

Silvestrovo će se po prvi puta u Imotskom odvijati na novo obnovljenoj tržnici
Doček Nove 2026 Imotski – najava 021 portal

Imotski gradonačelnik Luka Kolovrat na svojim društvenim mrežama objavio je program dočeka Nove godine u tom gradu na Silvestrovo, a koje će se po prvi puta u Imotskom odvijati na novo obnovljenoj tržnici. Imoćani bi tako 31. prosinca uz Vannu trebali dočekati novu 2026. godinu, a ono što prethodi koncertu je „Dičiji doček u Imotskom“, uz Antu Casha.

-Manifestacija će se održati 31. prosinca od 10 do 13 sati na novoj imotskoj tržnici, a cilj joj je jasan: da Imotski postane poznat kao grad koji ne dočekuje Novu godinu samo uz pjesmu i vatromet, nego i kao grad koji slavi – budućnost, stoji na stranicama imotskog gradonačelnika.

Za najmlađu populaciju pripremit će se: zabavni parkovi, animatori, klaunovi, a u 12 sati na pozornicu stiže Ante Cash. Na istom mjestu od 22 sata predviđen je nastup Vanne.

TEKST I FOTO: DARKO LONČAR

Ante Cash
Doček Nove godine
vanna