50 eura mjesečno

38 sinjskih srednjoškolaca ostvarilo pravo na stipendiju. Bulj: Dajemo maksimalnu potporu našoj djeci jer bez djece nema budućnosti

Roditelji koji danas nisu potpisali ugovore mogu to učiniti svaki radni dan od 8:00 do 11:00 te od 12:00 do 15:00 sati u sobi broj 37
IMG-20251223-WA0010-1024×576Grad Sinj

Gradonačelnik Sinja Miro Bulj danas je potpisao ugovore o dodjeli stipendija učenicima srednjih škola. Stipendije iznose 50 eura mjesečno i dodjeljuju se za 10 mjeseci, što ukupno čini 500 eura po učeniku za školsku godinu.

Ove godine odobreno je 38 stipendija na temelju zahtjeva roditelja po propisanim kriterijima.

-Dajemo maksimalnu potporu našoj djeci jer bez djece nema budućnosti. Naš cilj je osigurati jednake uvjete za obrazovanje i omogućiti obiteljima da ostanu živjeti na našem području. Grad Sinj će i dalje podupirati obrazovanje mladih jer ulaganje u znanje znači ulaganje u budućnost našeg grada- istaknuo je Bulj.

Potpisivanju je nazočio i zamjenik gradonačelnika Denis Bobeta.

miro bulj
Školovanje
stipendije