Nakon pogotka kakav se rijetko viđa

ALEKSANDAR TRAJKOVSKI: Moramo dati sve od sebe da ostvarimo ono što svi sanjamo, a to je da postanemo prvaci

Pred kraj polusezone Trajkovski je pauzirao zbog manjih problema s listom, međutim na pripreme je stigao zdrave te je u drugoj utakmici upisao i prve minute na pripremama
2024-01-12-17-41-1732-Robert Matić / Hajduk.hr

Pogodak kakav se zaista rijetko viđa postigao je Hajdukov napadač Aleksandar Trajkovski u 5:2 pobjedi protiv mađarskog Fehervara u drugoj utakmici u okviru središnjeg dijela priprema u Istri. Izveo je Trajkovski oštro ubačaj iz kornera te uz malu pomoć vjetra prevario vratara Rockova – odsjela je lopta u drugom kutu za povećanje vodstva Bijelih na 4:2.

-Iskreno, nisam ciljao, jako sam centrirao što često radim te uz malu pomoć vjetra zabio gol- ispričao nam je Hajdukov napadač kako je došlo do nesvakidašnjeg pogotka.

Pred kraj polusezone je pauzirao zbog manjih problema s listom, međutim na pripreme je stigao zdrave te je u drugoj utakmici upisao i prve minute na pripremama.

-Da, imao sam taj mali problem s listom, ali hvala Bogu, nije bilo ništa strašno. Zadovoljan sam što sam se vratio, trebam se još fizički podići, ima dovoljno vremena za to do nastavka sezone.

U ovoj utakmici zaigrao je u paru s Nikolom Kalinićem koji je postigao gol za 3:1.

-Veliki igrač i sjajna osoba, lijepo je igrati s njim. Odmah sam mu prepustio broj 9, znam da njemu puno više znači nego meni.

Hajduk sada u momčadi ima mnogo više napadačkih opcija.

-Svi smo tu da damo najbolje od sebe. Dobro je imati opcije na svim pozicijama, uz konkurenciju napreduješ. Moramo dati sve od sebe da ostvarimo ono što svi sanjamo, a to je da postanemo prvaci- zaključio je Trajkovski.