Brečićev hat-trick uništio snove Proložana

Iako je prvo poluvrijeme po igri pripalo igračima Mladosti, u drugom kao da je izišla druga ekipa Imotskog, koju je predvodio Toni Brečić
Imotski – Mladost kup utakmica 2 – 021 portal

Danas je generalno postojao samo jedan igrač na terenu u Gospinu docu – Toni Brečić. Čovjeku se doslovno lijepi lopta za noge. Iz tri pokušaja – tri pogotka za prolaz Imotskog u 2. kolo županijskog nogometnog kupa. Iako je prvo poluvrijeme po igri pripalo igračima Mladosti, u drugom kao da je izišla druga ekipa Imotskog.

Igrala se 49. minuta kada je Brečić prvi put opalio sa 16 metara prema vratima i poentirao za vodstvo 1:0. Isti igrač u 57.minuti na sličan način povisuje vodstvo na 2:0, a da mu nije dosta potvrdio je još jednom i u 69. minuti za konačnih 3:0. Mladost svoje prilike nije iskoristila u prvom poluvremenu.

Već u 3.minuti mogli su povesti preko Milovića kada mu je Tomas ubacio odličnu loptu probivši lijevu stranu, a onda i preko Češljara u 40.minuti, kada u skoku ovaj šalje loptu pored vrata Marka Čaglja. Jedno je sigurno, u Gospinom docu u Imotskom po prikazanom, nikome neće biti lako.