Tako blizu, a tako daleko

Croatia u zadnjim sekundama prosula pobjedu u Vukovaru

Vukovar91 – Croatia – izvještaj 021 portal

Počeo je proljetni dio Prve NL Super Sport. Croatia iz Zmijavaca odlično je krenula u nastavak i u dinamičnoj utakmici u Vukovaru protiv istoimenog protivnika na teškom terenu bila nadomak prvoj pobjedi ove godine.

Croatia i njen vratar Mario Gudelj – Ocki odolijevali su napadima domaćina sve do 95. minute, a onda je čvrsti zmijavački bedem probila akcija Aleksića i Pelke, koja dovodi do izjednačenja.

Vukovarci su krenuli furiozno i do poluvremena stvorili 2-3 prilike, prvo u 8. preko brzonogog Gonzalesa, koji se oči u oči bezuspješno našao s Gudeljem, potom je u 31.minuti opalio Radošević, lopta pokraj vratnice. Croatia je preko Brkića u 19.minuti došla do vodstva i držala ga do zadnjih sekunda, a onda je radost na putu za Zmijavce i 1:1 utišao Pelko.

Sljedeći susret Croatia igra u nedjelju pred svojom publikom protiv Solina.

Ostali rezultati 18. kola: Šibenik – Sesvete 3:0, Solin – Dugopolje 0:0, BSK – Orijent 2:2, Jarun – Dubrava 1:0 i Zrinski – Cibalia 2:0.