Croatia u završnici preokrenula Vukovar 1991

Nogometaši Croatije nastavili su rezultatski pozitivan niz ostavši i u petoj utakmici zaredom neporaženi
18751NK Croatia

Nogometaši Croatije nastavili su rezultatski pozitivan niz ostavši i u petoj utakmici zaredom neporaženi. Gost Zmijavaca jučer je bio drugoplasirani Vukovar 1991, a domaća momčad uspjela je u završnici susreta preokrenuti vodstvo gostiju i slaviti s 2:1 za skok na peto mjesto drugoligaške ljestvice.

Vukovar 1991 poveo je u 61. minuti golom Mustedanagića s 11 metara. Preokret je uslijedio u posljednjih desetak minuta. Najprije je Musulin u 87. donio izjednačenje, a za veliku erupciju oduševljenja na terenu i tribinama u četvrtoj minuti sudačke nadoknade pobrinuo se Obšivač.

U 25. kolu Croatiju u subotu, 8. travnja očekuje gostovanje u Zagrebu, kod prvoplasiranog Rudeša.