Treća ovosezonska pobjeda

Croatiji za rođendan pobjeda nad Solinom

Croatia – Solin – izvještaj 021 portal

Po nešto ljepšem vremenu nego u nedjelju, Croatia je u utorak na svom terenu u Zmijavcima u okviru 19. kola Prve NL Super Sport odigrala zaostalu utakmicu s trenutno posljednjim Solinom i tako došla do prve ovogodišnje pobjede.

Za Croatiju na samom početku nije krenulo dobro. Domaći vratar Gudelj imao je dosta posla u prvom poluvremenu i u 2-3 navrata morao je spašavati svoju mrežu. U drugom dijelu Karoglan je uspio razbuditi momčad i to tako dobro da je to kumovalo pogodcima.

Prvo je u 52. minuti iza leđa Roka Runje na drugoj stativi i nakon ubačaja Gadže iz kornera za 1:0 pogodio Miljanić, da bi Yousfi u 60. minuti neometan prošao pokraj Solinjana i još jednom matirao Runju za 2:0. Pritisak igrača Solina krenuo je odmah potom pa se od 65. do 69. minute nervozno živjelo na tribinama. U blatnjavom 16-tercu Klarić uspijeva svladati Gudelja, na semaforu je 2:1, a potom su isto pokušali Dadić i Issah. Oba puta u vrlo kratko vrijeme dobro intervenira Gudelj.

Ovih dana Croatia slavi svoj jubilarni 50. rođendan pa je ova pobjeda kako igračima i navijačima, tako i samom treneru Marijanu Karoglanu još slađa. Pridružujemo se čestitkama!