DARIO MELNJAK: Željeli smo puno više

Hajdukov lijevi bek asistirao je petom nakon kornera Marku Livaji za pogodak u 27. minuti ogleda
Split: Susret 14. kola SuperSport HNL-a između Hajduka i DinamaMilan Sabic/PIXSELL

Dario Melnjak odigrao je večeras, uključujući sudačke nadoknade, gotovo 100 minuta derbija u kojem je Hajduk na Poljudu remizirao (1:1) protiv Dinama u 14. kolu SuperSport HNL. Hajdukov lijevi bek asistirao je petom nakon kornera Marku Livaji za pogodak u 27. minuti ogleda.

Imali su Bijeli vodstvo i bolje prilike naročito u prvih 60 minuta susreta u kojem su Zagrepčani bili u podređenom položaju, ali na koncu su golom iz jedanaesterca došli do boda. Pokušavali su Bijeli doći do pobjede, ali na koncu svaka momčad upisuje bod iz susreta odigranom pred prepunim poljudskim tribinama.

-Željeli smo puno više. Malo smo razočarani, a ja baš puno. Šteta tog penala. Do te situacije nisu imali neku šansu, a ni poslije. Idemo dalje, biti što bliže Dinamu i čekati njihov kiks. Svi smo prvih 45 minuta igrali fantastično. Baš mi je žao što nismo uspjeli osvojiti sva tri boda. Želimo pobjedu već u idućem susretu protiv Gorice- rekao je Melnjak poslije utakmice za kamere Hajduk Digital TV-a.