DRUGA HNL: Gostujuće pobjede Croatie i Junaka, remi Solina

120074360_617138162286773_7203939517907309525_oHNK Orijent (Facebook)

Odigrane su zaostale utakmice drugog i trećeg kola Druge HNL u kojima su pobjede upisali Junak i Croatia, dok je Solin remizirao u gostima kod Opatije.

Croatia iz Zmijavaca u zaostalom susretu trećeg kola na gostovanju u Osijeku svladala je drugu momčad Osijeka rezultatom 1:0, te tako potvrdila odličnu formu nakon što je klub preuzeo Vik Lalić. Jedini pogodak na utakmici zabio je Begić u 29. minuti, a s nova tri boda Croatia se popela na peto mjesto prvenstvene ljestvice.

Zaostalu utakmicu trećeg kola odigrao je i Solin koji je na gostovanju kod drugoplasirane Opatije izvukao bod. Utakmica je završila rezultatom 1:1. Domaćin je poveo u 27. minuti pogotkom Bogolina, dok je bod Solinjanima donio Puljić pogotkom u 79. minuti.

Uspješan na gostovanju bio je i Junak iz Sinja koji je u zaostalom susretu drugog kola svladao Orijenta rezultatom 2:1. Domaćin je poveo pogotkom Brdara u šestoj minuti iz jedanaesterca, a do preokreta Junak je stigao golovima Andrića i Baraća u 64. i 69. minuti.