DRUGA HNL: Poraz Dugopolja, remi Solina za prve bodove

Stopostotnim se učinkom i dalje u Drugoj ligi mogu pohvaliti nogometaši Hrvatskog dragovoljca i Opatije
druga_hnl_univerzalna

Stopostotnim se učinkom i dalje u Drugoj ligi mogu pohvaliti nogometaši Hrvatskog dragovoljca i Opatije. Hrvatski dragovoljac je upisao četvrtu, a Opatija treću pobjedu.

Na domaćem terenu, u četvrtom kolu, Hrvatski dragovoljac je s 2:1 nadjačao Dugopolje. Lider je poveo golom Horvata u 31. minuti, ali je u 60. izjednačio Jukić. Za gol odluke se pobrinuo Stjepanović u 76. minuti.

Novu jako dobru predstavu prezentirali su igrači Opatije, novi drugoligaši. U gostima je Opatija svladala Rudeš 2:1. Rudeš je vodio od 47. minute pogotkom Burića iz jedanaesterca. No, potom je na scenu stupio Ivor Weitzer koji je sve preokrenuo s dva pogotka.

Iako su već od 28. minute imali igrača manje (dva žuta kartona Marcijuša) nogometaši Međimurja su slavili kod Orijenta 1919 s minimalnih 1:0 uz pogodak Patrika Mijića u 78. minuti.

Bez golova je završio dvoboj Solina i druge momčadi Dinama što je Solinjanima prvi osvojeni bod u novoj sezoni.