DRUGA HNL: Poraz Junaka od Međimurja u utakmici punoj preokreta, uvjerljiv poraz Solina

nogometna-lopta-640×427

Odigrane su četiri utakmice sedmog kola Druge lige, a utakmicu punu preokreta u Čakovcu odigrali su Međimurje i Junak, dok je Solin uvjerljivo poražen na gostovanju kod Sesveta.

Zanimljivo je bilo u Čakovcu gdje je domaćin na kraju slavio rezultatom 4:3. Poveli su Sinjani golom Jandreka u 22. minuti, da bi Međimurje do kraja poluvremena s dva pogotka Havelka iz 35. i 43. minute preokrenuo na 2:1. Početak drugog poluvremena pripao je Junaku koji golovima Jenjića iz 49. i Jandreka iz 58. minute stigao do vodstva 3:2. Novi preokret i pobjedu Međimurju osigurali su Mijić u 66. minuti i za konačnih 4:3 Glavina golom u 75. minuti.

Sesvete su na svom terenu uvjerljivo svladale Solin 4:0. Golova nije bilo do sudačke nadoknade prvog dijela kada je Topić realizirao jedanaesterac za 1:0. Na početku drugog poluvremena, u samo dvije minute, Malekinušić postiže dva pogotka i rješava pitanje pobjednika, a konačnih 4:0 postavio je Stojanović u 62. minuti.

Vodeći Hrvatski dragovoljac kod Kustošije je odigrao bez golova, dok je Osijek II slavio zaprešićkog Intera pogotkom Gačića s bijele točke u 85. minuti.