DRUGA HNL: Slavlje Croatije u gostima kod BSK-a, Dugopolje uvjerljivo protiv Dubrave

Odigrano je sedam utakmica 19. kola Druge HNL
NK-Dugopolje-stadion-Hrvatskih-vitezova-1

Do velike gostujuće pobjede došla je Croatia iz Zmijavaca koja je s 2:1 slavila protiv BSK-a. Za goste iz Zmijavaca golove su postigli Mrkonjić u 31. i Jukić u 65. minuti dok je strijelac za domaće iz Bijelog Brda bio Dabro iz jedanaesterca u 36. minuti.

Pobjedu na domaćem terenu upisalo je Dugopolje koje je slavilo rezultatom 3:1 protiv Dubrave Tim Kabel. Golove za Dugopolje postigli su Bašić, Čerina i Šego, dok je počasni pogodak za goste postigao Mudražija.

Junak je u Sinju odigrao 1:1 s Orijentom, dok je Solin na gostovanju kod Kustošije poražen 3:2. U ostalim susretima Inter je kod kuće izgubio od Rudeša rezultatom 2:1. Istim rezultatom Cibalia je slavila u gostima kod Međimurja, dok je Opatija na domaćem terenu minimalno porazila Sesvete.