DRUGA HNL: Solin nastavio dobru formu, poraz Hajduka II

Odigrano je pet utakmica 28. kola Druge HNL
2021-04-24-23-30-9195-Robert Matić / Hajduk.hr

Domaćom pobjedom od 2:1 protiv Hajduka II u 28. kolu Druge lige Hrvatski dragovoljac vratio se na vrh ljestvice. Svi su golovi postignuti u drugom dijelu, a splitsku su mrežu pogađali Burić i Majstorović u 72. minuti za pobjedu. Na drugoj strani jedini je strijelac bio Šarić.

Osijeka II uvjerljivo je s 3:0 slavio protiv, do ovog kola, vodećeg BSK-a. Osječani su slavili golovima Latkovića, Sekulića i Kuprešaka.

Vrlo vrijedna tri boda osvojio je Solin koji je u gostima svladao Dubravu Tim Kabel 2:1. Solin je u jako dobroj formi te bježi iz opasne zone ispadanja, a ovaj put su za bodove Solinjana bili zaslužni Repić i Ninčević koji je u 88. minuti pogodio za 2:1.

Dugopolje ni u ovom kolu nije došlo do pobjede. Na svom stadionu protiv Opatije odigrao je 0:0, a domaći sastav propustio je realizirati jedanaesterac na početku ogleda. Istim rezultatom završio je i susret Junaka i Dinama II.

Druga HNL, 28. kolo: Dubrava Tim Kabel – Solin 1:2 (Čolić 68./Repić 62., Ninčević 88.), Dugopolje – Opatija 0:0, Junak – Dinamo II 0:0, Osijek II – BSK 3:0 (Latković 9., Sekulić 45.-11m, Kuprešak 63.), Hrvatski dragovoljac – Hajduk II 2:1 (Burić 48., Majstorović 72./Šarić 62.)

Nedjelja (25.4.): Croatia – Inter-Zaprešić (17 sati), Međimurje – Kustošija (17 sati), Orijent 1919 – Sesvete (17 sati), Cibalia – Rudeš (17 sati)