DRUGA HNL: Uvjerljiva Croatia u Zaprešiću, remi Junaka kod Dinama II

Kompletirano je 11. kolo Druge HNL
122552125_3149948761898168_2697942442386710555_oFaacebook (Dinamo II)

U današnjim susretima Junak je u Zagrebu s drugom momčadi Dinama odigrao 1:1. Sinjska je momčad u vodstvo stigla u četvrtoj minuti. Iz jedanaesterca je zabio Bruno Jenjić. Dinamo II do izjednačenja je stigao u 47. minuti pogotkom Julardžije.

Croatia iz Zmijavaca u Zaprešiću je svladala Inter s uvjerljivih 3:0. Pogotke za goste iz Zmijavaca zabili su Gudelj u 35. i Todorić u 65. minuti, a konačnih 3:0 postavio je Soldo autogolom u 87. minuti.

Hajduk II pobijedio je vodeću momčad Hrvatskog dragovoljca s 2:1. Hajduk II je poveo 2:0 golovima Filipovića u 52. i Dolčeka u 58. minuti. Gosti su uspjeli tek smanjiti pogotkom Ernsta, ali ne i izbjeći prvi poraz u sezoni.

Solin je na domaćem terenu upisao minimalni poraz od Dubrave Tim Kabel. Strijelac za pobjedu gostiju bio je Juranović već u osmoj minutii utakmice.

Jedan gol je odlučio i ogled Rudeša i Cibalije u kojem je domaćin slavio 1:0 pogotkom Andačića u 72. minuti.

Utakmica Opatije i Dugopolja je odgođena zbog velikog nevremena koje je pogodilo taj dio Hrvatske.