U 14. kolu Prve županijske nogometne lige NK Imotski ugostio je Primorca i odigrao 1:1.

Nakon uvodnog odmjeravanja snaga prvi su u 13. minuti zaprijetili domaćini preko Brkana, ali njegov udarac dobro brani vratar gostiju. Sljedeću priliku su imali opet domaći u 21. minuti preko Šimića čiji udarac sa 16 metara prolazi pokraj vratnice.

Nakon početnog pritiska domaćih gosti prijete s dva opasna udarca koje brani vratar domaćih, da bi nakon jedne od tih obrana Imoćani povukli brzu kontru te postižu zgoditak u 42. minuti. Lijevu stranu probio je Šimić, prizemnom loptom pronašao je Marinovića koji zabija za vodstvo 1:0

Gosti su bolje ušli u drugo poluvrijeme što su okrunili u 61. minuti pogotkom Marina Roguljića za izjednačenje nakon nesporazuma u domaćim redovima.

Domaćin odgovara odmah u sljedećoj minuti preko Šimića koji puca s vrha 16 metara čiji udarac vratar gostiju odbija u korner. Nakon kornera domaći ponovo opasno prijete preko Šimića čiji udarac s 20ak metara odlazi van okvira gola blizu stative.

Posljednjih 20 minuta utakmice proteklo je u nervozi i jednih i drugih bez nekih većih prilika. Tako je bilo sve do sam kraj susreta kada u 90. minuti nakon opasnog starta domaćeg igrača igru zbog ozljede napušta strijelac gostujućeg pogotka Roguljić, pa su gosti, budući da su obavili sve tri zamjene sudačku nadoknadu odigrali s deset igrača.

U posljednjem napadu na utakmici Imotski je imao izglednu šansu ali udarac glavom Marinovića prolazi tik iznad gostujuće grede, da bi nakon toga sudac označio kraj utakmice.

Ovom podjelom bodova oba kluba sačuvala su svoje pozicije na ljestvici, Imotski je ostao sedmi dok se Primorac nalazi na 12. mjestu prvenstvene ljestvice.