Loša izvedba Crnih

GOŠK pripremio početni šok, Kamenu novi domaći poraz

Loš ulazak u utakmicu i nedostatak 2-3 standardna prvotimca, ali i očiti nedostatak kadra u obrani i napadu utjecao je na još jedan poraz Kamena u vlastitom dvorištu
Kamen – GOŠK KG – izvještaj 021 portal

Loš ulazak u utakmicu i nedostatak 2-3 standardna prvotimca, ali i očiti nedostatak kadra u obrani i napadu utjecao je na još jedan poraz Kamena u vlastitom dvorištu. Kaštelanima očito leži teren u Ivanbegovini, ali ovog puta Kamen je od GOŠK-a izgubio s manjom razlikom. Ne može se reći da se Kamen nije trudio, ali nedostatak igračkog kadra je evidentan i na tome će se morati poraditi što prije.

Već u 2. minuti gosti iz Kaštel Gomilice poveli su pogotkom Zoke jer se Tipurić i Guć nisu uspjeli dogovoriti, odbijenu loptu od Guća koristi Zoko za 0:1, da bi već u sljedećoj Franolić pogodio za 0:2. Šok za sve u Ivanbegovini! Franolić je i u 6.minuti ponovno zaprijetio, ovog puta Guć je obranio. U 8. minuti prvi šut za Crne prema vratima GOŠK-a uputio je Kljenak iz prekida s 18 metara, lopta iznad grede. Možda najbolju šansu za ublažavanje rezultata imao je Oreč u 20 minuti kada je opalio s 20 metara po sredini, a lopta završila malo iznad grede.

U drugom dijelu slijedi novi potop Kamena. Strijelac za 0:3 u 51. minuti opet je Zoko, obrana Kamena još je jednom loše reagirala da bi u 75. minuti Vuković pogodio s bijele točke za konačnih 0:4 i veliku pobjedu Kaštelana. Kamen je imao tek jednu pravu priliku u 67. minuti. Kljenak je lijepo nabacio, Branimir Kujundžić primio loptu na glavu, trzaj s 10 metara, lopta pored vrata ne odveć zaposlenog Ninčevića. Slijedi uvijek teško gostovanje u Opuzenu.

Ostali rezultati 9. kola 3.NL Jug: Omiš – Zmaj Makarska 3:1, Uskok – Neretvanac – 1:1, Vodice – Junak 0:2, Split – Primorac (B) 1:1, Neretva – Sloga 1:1

3. NL JUG, 9. KOLO
NK KAMEN – NK GOŠK KAŠTELA  0:4
STRIJELCI: 0:1  Zoko (2), 0:2 Franolić (3), 0:3 Zoko (51), 0:4 Vuković (75-11m).

TEKST I FOTO: DARKO LONČAR