Hajduk - Trabzonspor 2:0

Hajduk golovima Dolčeka i Melnjaka srušio Bjeličin Trabzonspor

Hajduku je ovo bila posljednja provjera uoči prve službene utakmice u novoj sezoni
2023-07-08-14-33-4130-Robert Matić / Hajduk.hr

Nogometaši Hajduka odradili su u Ljubljani posljednju pripremnu utakmicu uoči starta nove sezone. S 2:0 svladali su turski Trabzonspor, momčad koju vodi Nenad Bjelica.

Hajduk je bez najboljeg igrača Marka Livaje bio bolji, pogotovo u prvom poluvremenu, kada su i postignuta oba pogotka. U 14. minuti strijelac je za 1-0 bio Ivan Dolček, dok je u 33. minuti Dario Melnjak povećao na 2-0.

U nastavku utakmice igralo se vrlo otvoreno s obje strane. Oba sastava imala su dosta izglednih prilika za pogotke, ali rezultat se sve do kraja nije mijenjao.

Hajduku je ovo bila posljednja provjera uoči prve službene utakmice u novoj sezoni, a to je ogled hrvatskog Superkupa na maksimirskom stadionu protiv Dinama. Ta se utakmica igra 15. srpnja.