Hajduk II poražen u gostima kod Sesveta

Konačan rezultat bio je 2:1
2021-03-12-17-23-2811-Robert Matić / hajduk.hr

Sesvete su na domaćem terenu ostvarile pobjedu protiv druge momčadi Hajduka u 22. kolu 2. HNL. Konačan rezultat bio je 2:1.

Sesvete su bolje otvorile utakmicu i već u 18. minuti pogotkom Geljića došle u vodstvo od 1:0. Hajduk II do izjednačenja dolazi nakon kornera. Visoku loptu obrana Sesveta odbila je izvan šesnaesterca, natrčao je Ivan Šarić i šutirao sa 17 metara, a Mateo Kastrati je skrenuo loptu u vlastitu mrežu.

Sesvete u 54. minuti stižu do novog vodstva. Brza akcija završila je udarcem Igora Karla Majića s lijeve strane, Ninčević je loptu kratko odbio, a Sunagić je s pet metara gurnuo u mrežu.

Bijeli su potom bacili sve karte u napad, imali nekoliko dobrih prilika ali do izjednačenja nisu došli.