Hajduk II preokretom na Poljudu do pobjede protiv Croatie

U dalmatinskom derbiju Druge HNL snage su na Poljudu odmjerili Hajduk II i Croatia Zmijavci
2021-03-05-14-12-8993-Ivica Čavka

U dalmatinskom derbiju Druge HNL snage su na Poljudu odmjerili Hajduk II i Croatia Zmijavci, a sva tri boda odnijela je domaća momčad koja je slavila rezultatom 2:1.

Povela je Croatia u 16. minuti kada Bruno Karoglan pogađa s ruba šesnaest metara, a zasluženim vodstvom gostiju otišlo se na odmor. U nastavku susreta domaćin preokreće rezultat. Prvo je za 1:1 pogodio Šarić u 58. minuti koji se dobro snašao u šesnaestercu nakon jednog kornera. Za preokret i vodstvo Hajduka II pobrinuo se Nigerijac Chinedua kojem, nakon idealnog proigravanja Šošića, nije bilo teško s pet metara pogoditi vrata gostiju.

Najveću priliku za izjednačenje imala je Croatia pred sam kraj susreta kada u 96. minuti gredu iz slobodnog udarca s 30 metara pogađa Joao Erick.

Ovom pobjedom Hajduk II je došao do 25 bodova i 13. mjesta prvenstvene ljestvice, dok se Croatia nalazi na petom mjestu s 33 osvojena boda.