Hajduk II u gostima slavio protiv druge momčadi Dinama

2020-12-08-13-37-2506-Miro Gabela / hajduk.hr

U derbiju drugih momčadi Hajduka i Dinama u Kranjčevićevoj ulici, Hajduk je ostvario pobjedu od 3:2.

Momčad trenera Gorana Sablića odlično je započela utakmicu i već u 12. minuti na semaforu je svijetlilo 0:2. Oba pogotka postignuta su glavom nakon prekida. U prvoj situaciji Tin Hrvoj nespretno je zahvatio loptu i pogodio vlastitu mrežu, dok je strijelac drugog pogotka bio Hajdukov kapetan Dino Skorup.

Domaćin je do pogotka došao u 71. minuti. Strijelac za 2:1 je bio Bartol Franjić preciznim volej udarcem lijevom nogom sa 17 metara. Na 3:1 Hajduk II je povisio preko Bajića u 78. minuti, da bi konačnih 2:3 postavio Franjić udarcem s bijele točke.