Druga pobjeda u Umagu

Hajduk raspucan protiv Fehervara, Trajkovski zabio izravno iz kornera

Pregršt dobrih prilika i sjajnih poteza obilježilo je susret Hajduka i Fehervara
2024-01-12-17-23-1589-Robert Matić / Hajduk.hr

Nogometaši Hajduka pobijedili su mađarski Fehervar rezultatom 5:2 u drugoj pripremnoj utakmici u Istri koja se dogovorom dva kluba igrala ukupno 120 minuta, odnosno 4 puta po 30 minuta. Nakon 3:0 pobjede protiv slovenskog Aluminija, momčad trenera Mislava Karoglana bila je vrlo efikasna i protiv trenutačno trećeplasirane ekipe mađarskog prvenstva.

Strijelci za Hajduk bili su Marko Livaja (24), Fahd Moufi (55), Nikola Kalinić (78), Aleksandar Trajkovski (103) i Bruno Dundov (118), dok su pogotke za Fehervar postigli Levante Szabo (19) i Mario Simut (88).

Sljedeću utakmicu Hajduk igra 17. siječnja u 17 sati sa slovenskim prvoligašem Koperom na stadionu Bonifika.