Najvažnija su tri boda

Hajduk svladao Istru 1961, Ivan Perišić po prvi puta u zapisniku

Karoglan: Bitno je da smo pobijedili
Hajduk i Istra sastali se u 25. kolu SuperSport HNL-aIvana Ivanovic/PIXSELL

Nogometaši Hajduka pobijedili su Istru 1961 na Poljudu rezultatom 1:0 u utakmici 25. kola SuperSport HNL. Jedini pogodak postigao je Filip Krovinović u 48. minuti susreta nakon asistencije Leona Dajakua.

-Nismo imali dovoljan broj akcija protiv bloka. U pripremi utakmice smo znali da ćemo imati dosta prostora na “šestici”. Bili smo energetski dosta prazni, treća nam je utakmica u sedam dana. Premalo smo kreirali, ali bitno je da smo pobijedili. Prpić je ušao i odigrao dosta kvalitetnu utakmicu- rekao je nakon utakmice trener Mislav Karoglan, a zatim je odgovorio na pitanje o izmjeni Josipa Brekala na poluvremenu utakmice.

-Josip je izvanredan igrač i vjerujem da će biti pravo pojačanje za nas. Dajaku je drugačiji profil od Brekala. Neki igrači su nam malo prazniji, ali im treba vjerovati. Brekalo je sjajan igrač. Treba vrijeme, HNL je ozbiljna liga, prostori su dosta suženi, protivnici se pripremaju za njega.

U susretu protiv Istre 1961 po prvi put u zapisniku je bio Ivan Perišić.

-Izrazio je želju da bude na klupi, da bude s momčadi. To je pozitivno- odgovorio je trener Karoglan.