Hajduku bod na Poljudu protiv Slaven Belupa

U susretu 3. kola Prve HNL Hajduk i Slaven Belupo su na Poljudu igrali 2:2
Split: Hajduk protiv Slaven Belupa u 3. kolu Prve HNLMilan Sabic/PIXSELL

U susretu 3. kola Prve HNL Hajduk je ugostio Slaven Belupo, te je nakon dvije pobjede u prva dva kola, upisao neriješeni rezultat odigravši na Poljudu 2:2.

Gosti su poveli iz kaznenog udarca u 38. minuti nakon što je lopta pogodila u ruku Vuškovića, a sudac Batinić je odmah pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač s bijele točke bio je Ivan Krstanović koji je netom prije ušao u igru. Bijeli su izjednačili preko Diamantakosa u 51. minuti. Napadač Bijelih primio je Jradijevo dodavanje na 17 metara okrenut leđima od gola, okrenuo se i silovito pogodio u donji desni kut. Bio je to sjajan pogodak novog pojačanja Bijelih!

Za vodstvo Hajduka od 2:1 pogodio je Gyurcso u 65. minuti. Obrana Belupa nije dobro reagirala na jednu dugu loptu koja je došla do usamljenog Guyrcsa, koji prolazi vratara Filipovića te iskosa pogađa za preokret. Ipak, domaćini nisu uspjeli zadržati vodstvo. Za konačnih 2:2 pobrinuo se Bačelić-Grgić koji je pogodio glavom nakon ubačaja iz kornera u 71. minuti.

Bijeli su ovim remijem došli do sedmog ovosezonskog boda, dok je Stipićevoj momčadi ovo bio tek drugi bod ove sezone.