Hladna dominacija Kamena

Kamen nastavio s pobjedama
Kamen – Urania izvještaj 021 portal

Po hladnoj buri Kamen je poslije pobjede u Sinju nastavio s pobjedama. U Ivanbegovini pala je Uranija s dva pogotka u mreži Guća.

Deset minuta trebalo je čekati na prvi. Korner je izveo Kljenak, ispred vrata Uranije velika je gužva, a Popić autogolom pomaže Kamenu da dođe u vodstvo – 1:0. Na drugi pogodak nije trebalo dugo čekati, svega 4 minute. Branimir Kujundžić kao kapetan momčadi probio je lijevu stranu, došao do vrata Guća i lijepo uposlio Nenadića za 2:0.

I u 27. minuti Kamen je mogao do pogotka da je Kovačić bio bar malo precizniji. Danas odlični Kljenak lijepo je probio po lijevoj strani i sve napravio za novi pogodak. Na loptu stiže Kovačić koji odličnim potezom s 20-tak metara puca pored gola. U drugom poluvremenu izdvajamo tek slobodni udarac iz 58. minute, kada je s 18 metara direktno prema vratima pucao Kljenak, a lopta završila u rukama Guća.

Potpuna dominacija domaćina. Kamen je u četiri minute uspio riješiti utakmicu, nešto brže od Mračaja jučer protiv Orkana, dok Urania nije pokazala apsolutno ništa. Barbić je bio bez posla. Prva od dvije je dobivena. Slijedi dvoboj istih sredinom idućeg tjedna, točnije u srijedu kada se s druge strane Biokova u Baškoj Vodi odrađuje zaostala utakmica 1. kola kupa Splitsko-dalmatinske županije.

Nadodajmo i to kako je Mladost u Prološcu remizirala protiv Vinjana, odigravši susret bez pogodaka.