Proslavljen 33. rođendan NK Imotski

Hrvatska vojska uveličala slavlje na Gospinu docu

Ovim događajem ujedno je završila i pokrenuta akcija „Tvoj stolac za Gospin dolac“.
Imotski – MORH prijateljska1 – 021 portal izvjestaj

Izabrana nogometna selekcija MORH-a odnosno Hrvatske vojske gostovala je u četvrtak na 33. rođendanu NK Imotski, gdje je u prijateljskom susretu na čuvenom Gospinu docu odigrala prijateljski nogometni susret s domaćinom.

Vrijeme idealno za igru iako rezultatski gledano nije završilo baš slavljenički, 2:1 u korist gostiju. Imotski se dobro držao u prvom dijelu utakmice i na poluvrijeme se otišlo netaknutih mreža – 0:0. Početkom drugog dijela Hrvatska vojska prva dolazi u vodstvo. Strijelac za 0:1 je Ostović. Paradžik je poravnao deset minuta poslije na 1:1, da bi u 64.minuti Jukić pogodio za konačnih 1:2.

Uoči utakmice prigodne govore održali su gradonačelnik Ivan Budalić i predsjednik NK Imotski, Luka Đuzel, a položen je i vijenac Ministarstva obrane na obližnjoj Topani i zapaljene svijeće u čast poginulih u Domovinskom ratu te Josipu Joviću, prvoj ratnoj žrtvi. Vijenac je položio Dražen Miloš, izaslanik ministra obrane i brigadir Andrija Križanić.