Hrvatski vitez preko Kamena do boda

Iako im je nedostajala standardno uigrana obrana predvođena Dujom Bilićem, Kamen je i nakon susreta s jednim od favorita prvenstva 3.HNL-Jug – Hrvatskim vitezom, uspio ostati i dalje neporažen
Kamen – Junak otvaranje 21-22 sezona (Custom)

Iako im je nedostajala standardno uigrana obrana predvođena Dujom Bilićem, Kamen je i nakon susreta s jednim od favorita prvenstva 3.HNL-Jug – Hrvatskim vitezom, uspio ostati i dalje neporažen. Tvrda, borbena i žustra utakmica u Ivanbegovini s dosta podijeljenih kartona, uključujući i jedan crveni, završila je na kraju podjelom bodova i golova – 1:1. Nekako su ipak sretniji Vitezovi jer nose bod osvojen u gostima, no ni Kamen se neće pretjerano žaliti. 12 bodova u šest utakmica, kome da se žali?

Gosti su odmah došli do pogotka. U 4. minuti mrežu danas nešto nesigurnog Barbića načeo je Torbarina ispremiješavši najprije obranu Kamena, a onda i samog Barbića za početno vodstvo gostiju iz Posedarja. Kapetan Kujundžić preuzima dužnost, ali 13.minuta za njega nije sretna. Pokušaj s 18 metara Kujundžića priječi odlični vratar Ivančić, no tri minute poslije već je izjednačenje. Mikulić se s pozicije desnog beka prometnuo najprije u napadača, a onda i u neku ulogu spasitelja. Bilo je nezaustavljivo za Vitezove, a i za samog Ivančića – 1:1.

Do odlaska na poluvrijeme stvarale su se šanse s obje strane. Kamen može žaliti propuštenu priliku u 19. minuti. Kujundžić je glavu trebao samo nasloniti i dodirnuti loptu nakon ubačaja Kljenka, lopta bi sigurno završila u mreži, da bi i sam Kljenak u 32. minuti propustio tako reći „mrtvu šansu“, kada udarcem doslovno po sredini ne pogađa prazna vrata Marka Ivančića. S druge strane svoje su prilike ispucali Pevalović u 25-toj i Brkić u 41. minuti.

Drugo poluvrijeme obilježili su promašen kazneni udarac s bijele točke Branimira Kujundžića u 70. minuti i isključenje Miroslava Krištića crvenim kartonom u 87.minuti. Unatoč igraču manje, Kamen je do kraja uspio sačuvati mrežu netaknutu. Slijedi gostovanje u Mravincima kod Sloge.