Efikasne polufinalne utakmice

Imotsko-hercegovačko finale u Gornjem Prološcu: Trapu neizvjesna završnica, Kočerin bolji od 30-06

Bogatstvo je bilo sinoć biti u Prološcu Gornjem na polufinalnoj malonogometnoj večeri lovaca Imotske krajine
30-06 lovački turnir Gornji Proložac – izvještaj 021 portal

Bogatstvo je bilo sinoć biti u Prološcu Gornjem na polufinalnoj malonogometnoj večeri lovaca Imotske krajine, ali i šire. Ostali smo duže od planiranog, a zašto je zaslužan i sam organizator. Uglavnom večeras ćemo gledati imotsko-hercegovačko finale, a samim time i posjeta Gornjem Prološcu trebala bi biti još veća.

U prvom polufinalu sastali su se domaći LU Trap i dečki iz Gater konobe sv. Huberta pokraj hercegovačkog Čitluka. Na pogon Ante Znaora i Marina Tolića Trap je nakon poluvremena bio u zasluženom vodstvu 3:0, no u drugom su poluvremenu polako počeli topiti to vodstvo, pa je Hubert preko Prusine brzo došao na 3:3 i držao utakmicu neizvjesnom sve do zadnje minute u kojoj se Trap Imotska krajina spašava i s 4:3 odlazi u večerašnje finale na LD Rujan iz Kočerina, koji su u rapsodiji pogodaka u drugom polufinalu i preko Marija Ljubića porazili mladu ekipu 30-06 sa 7:4.

U borbu za treće mjesto tako će od 20 sati krenuti Gater konoba sv. Huberta i 30-06, a u veliko finale LD Rujan Kočerin i LU Trap Imotska krajina (21:30).