Imotskom bod s Omladincem, vodeći GOŠK doživio poraz u Stobreču

Dobra utakmica igrala se jučer na Gospinu docu
Imotski – Omladinac – izvještaj 021 portal

Imotski se u 18. kolu 1.ŽNL nakon rana koje su mu zadali susjedi iz Vinjana u samo tri dana malo oporavio i dobro se postavio protiv neugodnog Omladinca. Tvrdo prvo poluvrijeme gdje ništa nismo vidjeli prvih pola sata, a onda je u 33. minuti sijevnulo s nekih 18 metara prvo u vratnicu, potom i u mrežu Čaglja. Strijelac za goste iz Vranjica je Budić.

Knezović je s klupe kroz cijelu utakmicu pokušavao motivirati igrače. U poluvremenu ih je očito nečim razbudio, pa su počeli malo više prijetiti protivničkim vratima. U 47. minuti okušao se Kutleša, pokušaj s desne strane, lopta pored gola. Vuksan kao osvježenje u drugom dijelu i asistent pomaže Imotskom u osvajanju boda. Nakon njegove korner lopte u 57. minuti, glavom pogađa Stanko Topić za konačnih 1:1. Prethodno je pokušao i Pijanović s nekih 20 metara.

Ostali rezultati: Mračaj – Omiš 1:2, Val – Vinjani 0:0, Trogir 1912 – Jadran Tučepi 1:0, Jadran (KS) – Orkan 3:0, Primorac Stobreč – GOŠK Kaštela 3:2.