Imotskom derbi u Runovićima, Omiš potvrdio titulu prvaka jeseni

Imotski je slavio s 2:1
Mračaj – Mladost – najava 021 portal

Mračaj i Imotski odigrali su u Runovićima zaostalu utakmicu 13. kola 1.ŽNL, koja je još proteklog vikenda odgođena zbog loših vremenskih uvjeta. Imotski je u toj utakmici došao do pobjede 2:1 nadoknadivši tako rezultat i vodstvo domaćina, koje je bilo prekinuto u 9. minuti.

Imoćani su poravnali odmah na početku susreta preko Paradžika u 11. minuti, da bi Marin Vuksan u 72. minuti pogodio za pobjedu Imotskog i odnio iz Runovića puni plijen. Mračaj je imao svoje prilike, koje nije uspio iskoristiti. Iz kluba kažu kako će zimski mercato biti neophodan jer Mračaj želi biti stabilan županijski ligaš.

Omiš je također odigrao svoju zaostalu utakmicu sa susjednim Orkanom u Dugom Ratu zbog istog razloga i visokom pobjedom 4:0 potvrdio titulu jesenskog prvaka 1.ŽNL.