IVAN LEKO NAKON POBJEDE U VARAŽDINU: Danas se isplatio veliki trud i rad

Hajduk je u Varaždinu upisao nova tri boda i prvu gostujuću pobjedu u novoj kalendarskoj godini
Varaždin i Hajduk sastali se u 21. kolu SuperSport HNL-aVjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Hajduk je u Varaždinu upisao nova tri boda i prvu gostujuću pobjedu u novoj kalendarskoj godini. Igrači Ivana Leke slavili su na koncu rezultatom 4:1.

Bijele je u vodstvo doveo Dario Melnjak u 47. minuti susreta, udarcem glavom nakon kornera debitanta Marka Capana. Varaždinci su izjednačili preko Frana Brodića četiri minute kasnije. Najbolji strijelac i igrač SuperSport HNL Marko Livaja golom u 77. minuti vraća Hajdukovcima vodstvo, a posljednja dva zgoditka djelo su mladog veznjaka Rokasa Pukštasa koji je najprije atraktivno pogodio škaricama u 79. minuti, a potom postavio konačan rezultat u sudačkoj nadoknadi na asistenciju Livaje.

-Dobra i zanimljiva utakmica. Gledali smo dvije ekipe koje igraju nogomet i žele ostvariti rezultat. Utakmica je mogla otići na obje strane. Danas nam se isplatio veliki trud i rad. Bilo nam je teško doći nakon dva poraza ovdje i igrati protiv mlade, neopterećene i poletne momčadi. Pobjeda je jako bitna, rezultat je možda prevelik, ali mi ga prihvaćamo. Sada trebamo nastaviti raditi i imamo puno stvari za popraviti- rekao je Hajdukov trener na konferenciji za medije nakon utakmice.