Pobjeda Hajduka u Koprivnici

Ivanković dočekao prvu pobjedu na klupi Hajduka

Ovako je pobjedu u Koprivnici prokomentirao trener Bijelih Jure Ivanković na konferenciji za medije održanoj nakon završetka utakmice
2024-04-20-22-14-9241-Miro Gabela / Hajduk.hr

Hajduk je s 1:0 pobijedio Slaven Belupo na gostovanju u Koprivnici u okviru 31. kola SuperSport HNL. Jedini pogodak na utakmici postigao je Aleksandar Trajkovski na asistenciju Josipa Brekala u 12. minuti susreta.

-Jako bitna pobjeda za nas. Prekinuli smo negativan niz. Utakmicu smo odlično otvorili, poveli smo na vrijeme i dobro je kontrolirali. Trebali smo i povećati prednost. U drugom poluvremenu nije bilo dobro. Imali smo nekoliko prilika koje zbog individualnih grešaka nismo iskoristili. Neko vrijeme smo opasno živjeli, ali u ovom trenutku je najbitnije da smo došli do te pobjede- istaknuo je nakon utakmice trener Hajduka trener Jure Ivanković.