Iz hladnih Runovića Mladost odnijela pobjedu

Jedini pogodak u 18.minuti susreta postigao je donedavni igrač Kamena – Mihovil Petričević
Mračaj – Mladost prijateljska 021 portal

U prohladnim Runovićima i na niskim temperaturama u nedjeljno poslijepodne nije bilo ugodno gledati pripremnu utakmicu na Pojilu između Mračaja i Mladosti iz Prološca, no izdržalo se. Iako je pao samo jedan pogodak, svjedočili smo zanimljivom susretu imotskih susjeda i rivala iz 1.ŽNL. Obje momčadi pokazale su odličnu igru, što bi trebao biti daljnji poticaj za obje momčadi u nastavak priprema.

Glavina i Pinjuh pojačali su redove domaćina, a iz Mračaja najavljuju još jedno pojačanje na poziciji stopera. Mračaj je, dakle, u prvoj pripremnoj utakmici na svom terenu u Runovićima poražen od Mladosti minimalnim rezultatom 0:1, a jedini pogodak u 18.minuti susreta postigao je donedavni igrač Kamena – Mihovil Petričević.

Do utakmice s Kamenom (12.2.), Mračaj bi prema informacijama iz kluba trebao odigrati još jedan pripremni susret s nekim od klubova s Makarske rivijere.