Jadran bez šanse protiv Barcelonete

Potpuno nemoćan bio je Jadran protiv Barcelonete u prve dvije četvrtine kada nije uspio zabiti ni jedan pogodak
Beograd: Utakmica drugog kola Premijer regionalne vaterpolo lige, VK Jadran – VK Crvena zvezdaDusan Milenkovic/ATAImages/PIXSELL

Vaterpolisti splitskog Jadrana izgubili su domaći susret 7. kola Lige prvaka. Španjolska Barceloneta slavila je u Splitu s 9-5.

Potpuno nemoćan bio je Jadran protiv Barcelonete u prve dvije četvrtine kada nije uspio zabiti ni jedan pogodak. Teško su Splićani dolazili i do udarca, a kada bi prijetili suparniku sve je udarce obranio gostujući vratar Aguirre.

Utakmica je tako odlučena nakon samo dvije četvrtine kada je Barceloneta imala ogromnu prednost od 6-0. Nakon toga su se Španjolci opustili, Jadran je tek tada došao do zraka i sve je završilo slavljem gostiju 9-5.

Rino Burić je postigao dva pogotka za Jadran, dok su po jednom strijelci bili Marinić Kragić, Čagalj i Bukić. Za Barcelonetu, sastav kojeg vodi hrvatski trener Elvis Fatović, po dva pogotka su dali Famera Kopencova, Munarriz i Perrone Rocha.