Josip Elez: Moramo bolje rješavati utakmice

Stoperski par, Elez-Prpić, odnosno cijela obrana, svoj posao je odradila na pravom nivou, a mreža Bijelih ostala je netaknuta
Split: Zagrijavanje igrača uoči utakmice HNK Hajduk i NK OsijekIvana Ivanovic/PIXSELL

Josip Elez odigrao je cijeli susret u pobjedi Bijelih protiv Istre 1961 na Poljudu. Stoper Bijelih veći dio utakmice odigrao je u paru s mladim Dominikom Prpićem koji je ušao u 20. minuti nakon što se ozlijedio Filip Uremović. Stoperski par, odnosno cijela obrana, svoj posao je odradila na pravom nivou, a mreža Bijelih ostala je netaknuta.

-Izgledalo je da kontroliramo utakmicu, a na kraju da ne napravimo ono što želimo. Moramo bolje rješavati utakmice, stvarati više šansi, pogotovo na Poljudu. Treba se znati tko je Hajduk. Mi igrači se moramo pobrinuti da bude bolje. Možda mi nismo bili toliko nesigurni da ćemo ispustiti dva boda, ali ljudi ispred televizije i ovdje na Poljudu ne trebaju uvijek biti nesigurni što će se dogoditi u zadnjih deset minuta- kazao je Elez nakon utakmice koja je završila 1:0 pobjedom Bijelih.

Upitan je kako je doživio nastup mladog Prpića.

-Odlično. Nije lako ući ni meni, a ne mlađem igraču. Odlično je odgovorio. Nije pokazao nikakvu tremu. Treba ga se pohvaliti, neka nastavi i dalje tako- dodao je Elez.