Junak u Zmijavcima upisao četvrti remi u nizu

18751NK Croatia

U sklopu 22. kola Druge HNL Croatia iz Zmijavaca ugostila je Junak, a susret je završio bez pobjednika rezultatom 2:2.

Poveli su gosti u 11. minuti pogotkom Jandreka. Mreže su nakon toga mirovale sve do 61. minute kada za izjednačenje pogađa Mrkonjić. Za preokret i vodstvo domaćih od 2:1 pobrinuo se Mrkonjić svojim drugim pogotkom na utakmici kojeg je postigao iz jedanaesterca u 70. minuti. Za četvrti remi u nizu gostiju iz Sinja pobrinuo se Bašić-Šiško koji u 82. minuti pogađa za konačnih 2:2.

Ovim remijem Croatia je ostala na petom mjestu prvenstvene ljestvice te ima 34 osvojena boda, dok je Junak sada pretposljednja momčad prvenstva te ima bod više od posljednjeg Solina.