KALIK NAKON ŠIBENIKA: Na kraju smo sretni s tri boda

Anthony Kalik zabio je izjednačujući pogodak u pobjedi Bijelih protiv Šibenika na Poljudu
Split: U 18. kolu Supersport HNL-a sastali se Hajduk i ŠibenikMiroslav Lelas/PIXSELL

Anthony Kalik zabio je izjednačujući pogodak u pobjedi Bijelih protiv Šibenika na Poljudu. U prvoj utakmici nastavka sezone gosti su došli do vodstva preko Araija, Kalik je izjednačio na asistenciju Livaje pred sam kraj prvog poluvremena, a konačnih 2:1 postavio je Livaja u 85. minuti utakmice.

Bio je ovo prvi Kalikov pogodak nakon što se pred kraj ljeta u transferu iz Gorice vratio na Poljud.

-Teška utakmica, teški uvjeti. Na kraju smo sretni s tri boda. Trebao sam zabiti još jedan gol, nakon kornera. Ali, eto zabio sam barem jedan. Morali smo se prilagoditi na uvjete. Igrali smo napadački, zaslužili smo pobjedu. Moramo se regenerirati i ponoviti ovo u Puli. Idemo tamo po tri boda – istaknuo je dobro raspoloženi Anthony nakon utakmice sa Šibenikom.