Kalinić pogodio za slavlje Verone

Roščino: Ivan Perišić i Nikola Kalinić na konferenciji za medije nogometne reprezentacijeIgor Kralj/PIXSELL

Bivši hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić bio je strijelac pobjedničkog pogotka u 2-1 domaćoj pobjedi Verone protiv Bologne u prvom susretu 23. kola talijanskog prvenstva.

Kalinić, koji je u igru ušao u 74. minuti, osigurao je pobjedu momčadi koju vodi Igor Tudor golom glavom s pet metara u 85. minuti nakon ubacivanja Lasagne. To je bio četvrti ovosezonski pogodak Kalinića za Veronu.

Inače, Bologna je povela preko Orsolinija u 14. minuti, a na 1-1 poravnao je Caprari u 39. minuti. Ovom pobjedom Verona je skočila na deveto mjesto sa 33 boda, šest više od 13. Bologne.

Boško Šutalo i Ivor Pandur pobjedu Verone odgledali su s klupe za pričuve.