Kamen čeka Biograđane, Jović najavio: Bodovi će ostati u Ivanbegovini!

U Ivanbegovini dolazi uvijek nezgodni Primorac iz Biograda
Ante Jović – Žare

Mreže su proteklo kolo mirovale u Dubrovniku i Kamen se kući vratio s bodom (0:0). Kamen i njegov strateg Goran Šušnjara imaju samo jedan posrtaj do sada u proljetnom dijelu, onaj u Hrvacama – 1:0. Uvijek je na Lapadu bilo lijepo uzet bod protiv GOŠK-a, kad se već ne mogu sva tri. No, ne treba kukati jer već sutra 23.travnja mogu se i trebaju uzet sva tri boda na igralištu u Ivanbegovini na koje dolazi uvijek nezgodni Primorac iz Biograda (17:00 h).

Razmišljanja s nama uoči utakmice podijelio je rezervni vratar Kamena Ante Jović – Žare, koji strpljivo čeka svoje minute.

–Čeka nas teška utakmica, ali kao uvijek Kamen ide na pobjedu. U drugom dijelu prvenstva pokazali smo da znamo i možemo. Nošeni našom publikom, bodovi će nadam se ostati u Begovini. Nikog se ne bojimo- kazao je Jović.

Susret u Biogradu koncem listopada prošle godine završio je pobjedom Primorca 1:0, kada je bivši igrač Kamena Nikola Marić u 86.minuti provukao loptu ispod Barbića, a kojeg će Kamenova obrana u 29.kolu 3.HNL-jug morati ovaj put nešto bolje pripaziti.

Ostali susreti 29.kola koji se igraju sutra (subota): Split – Sloga, Zmaj Makarska – Vodice, Uskok Klis – Jadran LP i Zadar – OSK, dok se u nedjelju također od 17 sati sastaju: Junak Sinj – GOŠK, Uranija – Zagora i Neretvanac – Hrvace.

TEKST: DARKO LONČAR