Kamen se od polusezone oprostio još jednim porazom

Kamen u Ivanbegovini više protiv nikoga nije favorit
Kamen – Sloga – izvještaj 021 portal

Napokon odmor, bar od 3.NL Jug! U Kamenu su sigurno to jedva dočekali. Iscrpila ih ova jesen, koja će se u Ivanbegovini pamtiti, ali nikako po dobru. Kada kola krenu nizbrdo, teško ih je zaustaviti. Sama krema najjače momčadi više nije zajedno. Jučer smo tome bili i svjedoci, a mlade nade ništa nisu mogle protiv složne Sloge iz Mravinaca.

Tužno je reći i nikad nisam mislio da ću ovo napisati, ali Kamen u Ivanbegovini više protiv nikoga nije favorit. Sada su favoriti gosti, bilo tko da dođe. Da bi se vratilo na staze slave otprije 6-7 godina morat će se na zimu u ozbiljan mercato i naći puno strpljenja za slaganje nove momčadi. Sloga je, dakle, otišla kući veselo pjevajući utrpavši Kamenu šest pogodaka i netaknute mreže. Koji to klub u gostima ne bi potpisao? U prvom dijelu Kamen nije zapucao prema protivničkim vratima niti jednom, a gosti iz Mravinaca do početnog vodstva 0:1 došli su u sretnoj im 13. minuti. Marović je upisao asistenciju, a Radić pogodak za vodstvo Sloge, dok se Kamen branio koliko je mogao. Izdržao je do 34. minute kada s 15 metara za 0:2 u lijevi kut Vrljička pogađa Lovre Vuković.

S tim rezultatom otišlo se na odmor, a onda je Kamen kliznuo još dublje. Marović u 54. minuti prvo pogađa vratara Vrljička, lopta se odbija do Vukovića, koji uz svoj drugi pogodak povisuje rezultat na 0:3. S druge strane Kamen je prvi put ozbiljnije uzvratio preko Milardovića, činilo se kako će se Crni maknuti s nule, no lopta je tek pored gola. Ambicije da se barem utješe jednim pogotkom padaju u 61. minuti kada za 0:4 lijepo s 20 metara pogađa Ninčević. Svoj hattrick na utakmici u 74. minuti upisuje Vuković za 0:5, a u 89. minuti Radić slavi svoj drugi pogodak za konačnih 0:6.

Sa svega 10 osvojenih bodova Kamen će zimu prezimiti na pretposljednjem mjestu.

Ostali rezultati: Zmaj Makarska – Uranija 1:0, Junak Sinj – GOŠK Dubrovnik 5:0, Neretva – Uskok Klis 1:0, Neretvanac – GOŠK Kaštela 1:1, Split – Zagora 1:5.

3.NL Jug, 15. kolo
NK KAMEN – HNK SLOGA (M) 0:6
STRIJELCI: 0:1 Radić(13), 0:2 . Vuković (34), 0:3 L. Vuković (54), 0:4 Ninčević (61), 0:5 L. Vuković (74), 0:6 Radić (89).