Na rasporedu je 8. kolo

Kamen u nedjelju gostuje kod Sloge, Kujundžić: U Mravince ne dolazimo s bijelom zastavom

U Mravincima pokraj Splita čeka nezgodna Sloga, s kojom je Kamen znao igrati tvrdo, premda još boli onaj prošlogodišnji poraz pred samu zimsku stanku - 0:6 kod kuće
Sloga – Kamen – 021 portal

Pobjedom nad Neretvom u zadnjim minutama proteklog vikenda u Ivanbegovini, Kamen je barem privremeno vratio mir u svoje svlačionice, a već za vikend točnije u nedjelju (15:30 h), novo je kolo i novo gostovanje.

U Mravincima pokraj Splita čeka nezgodna Sloga, s kojom je Kamen znao igrati tvrdo, premda još boli onaj prošlogodišnji poraz pred samu zimsku stanku – 0:6 kod kuće, možda i najveći Kamenov u novijoj povijesti. Evo prilike za revanš! Utakmicu sa Slogom najavljuje stoper Kamena Mario Kujundžić.

-Podigao nas je ovaj domaći preokret protiv Neretve u zadnjim minutama i sigurno nam dao dodatni vjetar u leđa da napokon nešto napravimo i u gostima. Sloga je tvrda momčad, posebice na svome terenu, ali i mi imamo svoga konja za trku. Napokon smo se kompletirali te nigdje ne dolazimo s bijelom zastavom. Težak poraz u Begovini bit će još jedan dodatan motiv, kaže motivirani Kujundžić.

Od ostalih parova 8. kola 3.NL Jug tu su: Junak – Split, Primorac (B) – Omiš, GOŠK Kaštela – Uskok Klis, Zmaj Makarska – Zadar (subota, 15:30 h).

TEKST I FOTO: DARKO LONČAR