Kamen u zadnjim minutama do bod(ov)a

Borbena utakmica u Ivanbegovini i podjela plijena u zadnjim minutama
Kamen – Zagora izvještaj 021 portal

Borbena utakmica u Ivanbegovini i podjela plijena u zadnjim minutama. Zagora je prekinula pozitivan niz, a u Kamenu su po reakcijama sretni i s bodom. Kamen nije izgledao loše mada se od samog početka postavio defenzivno. Drago Gabrić u dresu Zagore i nije baš briljirao. U 30. minuti čak je uspio i promašiti odličnu priliku kada je uzaludno sve napravio i poslao loptu pored gola. Zagora je u 10. minuti imala prvu pravu priliku za vodstvo. Ivanišević je probio lijevu stranu, došao sve do vrata Guća, lopta pored vrata, a Kamenu je pomoglo i ono malo blata ispred Guća.

Parabola je učinila svoje. U 39.minuti Guć je izašao malo ispred svojih vrata, Žužul je loptu htio očistiti no naišao je na Božića u blok, lopta se u međusobnom duelu nekako odbila i prevarila Guća – 0:1. U drugom poluvremenu Kamen je nešto bolji, ali i dalje bez pravih prilika sve do 66. minute kada Marinović šalje loptu iznad vrata Lukača s nekih 8 metara nakon što mu je Nenadić sve lijepo napravio na desnoj strani. Gosti i dalje opsjedaju vrata Guća, Blažević u 64. minuti prolazi kroz sredinu neometan, šut s desne strane završava pored gola, dok je u 69. minuti Ivanišević ponovno u prilici nakon sjajne lopte Gabrića. Prohujalo je pokraj vrata Antonija Guća.

90-ta je minuta, Zagora je sve bliže novoj pobjedi. Kljenak uzaludno pokušava iz slobodnjaka, lopta u rukama Lukača. I onda ta 94-ta minuta. Lopta Branimira Kujundžića dotakla je nekog iz redova Zagore ispred vrata Lukača, Budan pokazuje na bijelu točku, a Kljenak je u sebe siguran i para mrežu za 1:1.

Ostali rezultati 20.kola 3.NL-jug: Primorac (B) – Urania 1:0, Uskok – GOŠK (D) 3:1, Zmaj – Zadar 0:0, Hrvatski vitez – Split 0:0, Neretva – GOŠK Kaštela 1:0