Četvrta uzastopna pobjeda

KAROGLAN NASTAVIO POBJEDNIČKI NIZ: Velika pobjeda za nas, bit će još veća ako je potvrdimo u nedjelju!

Karoglan u 16 službenih utakmica na klupi Hajduka nije osjetio gorčinu poraza
Osijek: Zaostalo 3. kolo SuperSport HNL-a, NK Osijek – HNK HajdukDavor Javorovic/PIXSELL

Nogometaši Hajduka upisali su protiv Osijeka na Opus Areni i četvrtu uzastopnu pobjedu. Slavila je momčad trenera Mislava Karoglana rezultatom 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je Marko Livaja u 42. minuti susreta.
Trener Bijelih drži stopostotan učinak od kada je preuzeo klupu Hajduka. Ovako je on prokomentirao pobjedu u Osijeku.

-Hvala Bogu, velika pobjeda za nas. Još će biti veća ako je potvrdimo u nedjelju. Trebamo izvući zadnju utakmicu u ovom ciklusu. Čestitke momcima. Prvo poluvrijeme smo bili na visokom nivou. Znao sam da će Osijek u drugom dijelu mijenjati formaciju. U 70. minuti smo okrenuli na romb i tu se primirila situacija. Kada se sve zbroji mislim da je maksimalno zaslužena pobjeda.

Teren je brz, lopta ide vrhunski. Kada igraš na ovakvim travnjacima hrvatski nogomet ima dodatnu vrijednost. Naši treneri su vrhunski, igrači isto, dobro bi bilo da prestanemo podcjenjivati i Rudeše i ostale. Prvo poluvrijeme smo trebali “ubiti” utakmicu. Neki igrači nisu na fizičkom nivou. Vrlo rano sam išao u prvu izmjenu, nismo ništa dobili, onda smo išli u nove izmjene- kazao je trener Karoglan nakon utakmice.