Nakon sedam pobjeda remi

Karoglan nezadovoljan bodom: Na kraju je ovo je realan rezultat

Hajduk je odigrao 1:1 s Lokomotivom u Kranjčevićevoj u utakmicu 18. kola SuperSport HNL
Zagreb: 18. kolo SuperSport HNL: Lokomotiva – HajdukMatija Habljak/PIXSELL

Hajduk je odigrao 1:1 s Lokomotivom u Kranjčevićevoj u utakmicu 18. kola SuperSport HNL. Povela je domaća momčad u 25. minuti susreta preko Silvija Goričana, a konačni rezultat postavio je Yassine Benrahou u 75. minuti.

Ovako je susret prokomentirao trener Mislav Karoglan kojem je ovo bio prvi remi u drugom mandatu na klupi Hajduka nakon sedam uzastopnih pobjeda.

-Teška, otvorena utakmica. Jako sam nezadovoljan kako smo ušli u susret, izgubili smo sredinu terena. Imali su šansu Goričana, poslije poveli. Mi smo imali šansu Livaje i dvije Pukštasa. Drugo poluvrijeme smo stiskali. Na kraju je ovo je realan rezultat- kazao je trener Bijelih pa nastavio;

-Prvih 15 minuta smo bili previše vertikalni, onda imaš probleme kroz duge lopte. Žao mi je što smo izgubili neke igrače. Ali, to je tako. Nisam zadovoljan s bodom, išao sam po sva tri. Čestitke Lokomotivi na bodu.