Veliki kiks

Karoglan nije krio razočarenje remijem u Varaždinu: Ovo je veliki korak unatrag

Iako je Hajduk gotovo cijelo drugo poluvrijeme imao igrača više, do potpunog preokreta igrači trenera Mislava Karoglana nisu stigli
Varaždin: Utakmica NK Varaždina i Hajduka u 24. kolu SuperSport HNL-aVjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Hajduk je odigrao 1:1 na gostovanju u Varaždinu u susretu 24. kola SuperSport HNL. Svoje viđenje utakmice na konferenciji za medije dao je trener Bijelih Mislav Karoglan.

-Ovo je veliki korak unatrag. Nismo uspjeli pobijediti utakmicu koju smo morali dobiti. Bio je dobar ulazak u meč, imali smo šanse, nismo ih iskoristili. Pucali smo u obrani, protivnik je izlazio u kontre po desnoj strani. Na vrijeme smo izjednačili u drugom poluvremenu, ali podignuli smo se u krilo napadača i imali smo premalo linija- kazao je Karoglan.

Upitan je koliko je poništeni pogodak Livaje za preokret omeo njegovu momčad.

-Utakmica je bila jako nervozna, to nam sigurno nije pomoglo. Trebali smo biti dovoljno iskusni i donijeti bolje odluke. Puno prekida i puno nervoze, ali to neću komentirati- rekao je trener Hajduka, kojem nije nimalo lako nakon gubitka dva iznimno važna boda u borbi za naslov prvaka.