Mierez poništio Uremovića

Karoglanov Hajduk četiri utakmice bez pobjede: Treba podići momčad, treba nam impuls s klupe

Ovako je susret u Osijeku vidio trener Bijelih Mislav Karoglan
Osijek: U derbiju 21. kola SuperSport HNL-a Osijek i Hajduk odigrali 1:1Davor Javorovic/PIXSELL

Hajduk je odigrao 1:1 na gostovanju kod Osijeka na Opus Areni u utakmici 21. kola SuperSport HNL. Poveli su Bijeli golom Filipa Uremovića, a konačni rezultat postavio je Ramon Mierez.

Ovako je susret vidio trener Bijelih Mislav Karoglan koji je odgovarao na pitanja predstavnika medija na konferenciji za medije nakon utakmice.

-Naravno da nisam zadovoljan. U prvom poluvremenu smo kontrolirali utakmicu, nismo puno stvorili osim šanse Moufija i situacije kad je Nikola mogao pucati sa šest-sedam metara. U drugom poluvremenu smo napravili previše grešaka i rezultat je realan- kazao je trener Bijelih, a zatim je odgovorio na pitanje o brojnim izostancima:

-Noćas nas je pokosila viroza, Kalik je uspio skupiti snage za igru, kao i Lučić, Žaper nije mogao.

Četvrta je ovo utakmica bez pobjede u prvenstvu.

-Treba podići momčad, ali moramo biti bolji sami od sebe. Treba nam impuls s klupe, bolji ulazak s klupe. Moramo pobijediti Slaven Belupo, to je imperativ- zaključio je Karoglan.