Kiks Crnih na početku, Junaku prvi bodovi iz Ivanbegovine

Nogometaši Kamena pod vodstvom trenera Grgice Kovača nisu u novu sezonu igranja u 3.HNL-jug ušli optimistično
Kamen – Junak otvaranje 21-22 sezona (Custom)

Kiks na samom startu. Nogometaši Kamena pod vodstvom trenera Grgice Kovača nisu u novu sezonu igranja u 3.HNL-jug ušli optimistično. Grč novog početka u nedjelju se osjetio, a porazu su kumovale i ozljede. Svega dvije pripremne utakmice (Imotski, Split), nisu bile dovoljne da se momčad za ligu uigra i sada je Junak unio nemir pred gostovanje u Baškoj Vodi.

Dakle, prvo kolo je gotovo, a bodova nema. Premda se u prvom dijelu Kamen dobro držao, u drugom je Junak opravdao svoje ime i preko Mastelića u 74.minuti došao do prve pobjede. Dvadeset minuta je trebalo da se svi opet prilagode velikim terenima, a onda je Jandrek šutnuo loptu prema novom vrataru Kamena Barbiću, a ovaj to sigurno obranio.

Tek u 37.minuti izdvajamo pokušaj Branimira Kujundžića za vodstvo Crnih, lopta je samo u rukama Šušnjare, dok Jandrek na drugoj strani opet prijeti vratima Barbića. Mreže na poluvremenu u Ivanbegovini miruju. U drugom dijelu tek jedna prava prilika za domaćina. Igrala se 51.minuta kada je s oko 20 metara povratnik u redove Kamena Petar Kljenak probao izravno ugroziti vrata Šušnjare iz slobodnog udarca. Lopta je išla u desnu stranu, a Šušnjara se lijepo ispružio i obranio.

Od tog trenutka Kamen je s igrom stao, a Junak u 64.minuti preko Mastelića laganim udarcem s 5-6 metara samo upozorio, a 10 minuta poslije i potvrdio da će zabiti za pobjedu. Barbić je nemoćan, 1:0. Niti minutu poslije Mastelić je ponovno u prilici, ovaj put brani Barbić.

Kamenu sad ostaje spremati se za Bašku Vodu, gdje će protiv Uranije u drugom kolu tražiti svoje prve bodove, dok će Junak u Metković.